Kesla pakub biokütuste tööstusele sobilikke tõstukimudeleid, mis on sobilikud puiduhakkurite ja purustitega töötamiseks; kändude töötlemiseks; biomassi ning puitlaastude laadimiseks, terminalides kasutamiseks. Tõstukid on mõeldud sagedaseks professionaalseks kasutamiseks, mistõttu peab olema tagatud koostekvaliteet ning tõhusus töötamisel. 

Uued KESLA mudelid 2110 ja 2112 sobivad bioenergia tootmisel kasutamiseks. Kõik hüdraulilised torud ja voolikud asuvad nüüd poomi sees, mis tagab lisakaitse, samas aga saab neid kergesti välja vahetada. Uue laia nurgaga liigend tõsteseadmel tagab parema tõstevõime kõigis asendites. Kõigil 21-seeria uutel kraanadel on poomi alused V-kujulised, mis võimaldab täpsemat tööd.

KESLA proCAB XL kabiin viib ergonoomika tõstukiga töötamisel täiesti uuele tasemele. Avar kabiin, ergonoomiline juhtimissüsteem ning tõhus küte ja ventilatsioon on omadused, mis parandavad töövõimet ja aitavad kaasa töö mugavusele. Tõhusa õhufiltratsiooni tõttu jääb siseruumide õhu kvaliteet isegi tolmustes tingimustes tervislikule tasemele.

Bioenergia tõstukite mudelid on: 1200, 2010, 2012, 2014, 2110, 2112, 2115

Skatīt katalogu

Rakstiet mums

Mēs rakstām pēc iespējas ātrāk!

Skatiet atrašanās vietu kartē

Mēs pārstāvam

Kāpēc izvēlēties mūs:

  • Mums ir profesionāla komanda un vairāk nekā 10 gadu zināšanas mežsaimniecības nozarē un par mežsaimniecības iekārtām

  • Mēs esam oficiālie pārstāvji un piedāvājam garantiju visam, ko pārdodam

  • Piedāvājam ātru un kvalitatīvu servisu visā Baltijā

  • Mums ir liels rezerves daļu krājums

Kontakti

E-pasts: info@balmax.ee 
Tālrunis: +372 55 921 928 
Skype: balmax.ltd

Ringtee 27, Tartu, Estonia, 50105

  • Grey Facebook Icon
  • Grey Instagram Icon

© 2020 Balmax OÜ